budowa kurnika, budowa hali, budowa magazynów

O firmie

    Firma ZawBud jest ogólnopolskim przedsiębiorstwem budowlanym, specjalizującym się w realizacji obiektów hodowlanych, handlowych oraz hal przemysłowo-magazynowych. Jej właścicielem jest Wojciech Zawłocki, który wraz z synami dba o wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych inwestycji.

    Naszą domeną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów izolacyjnych. Właściwie dobrane surowce budowlane, wysoka estetyka wykonania i zastosowanie systemowych rozwiązań powodują, że obiekty, które realizujemy są tanie i nowoczesne. ZawBud prowadzi liczne inwestycje na terenie całego kraju. W dorobku firmy znajduje się już blisko 500 zrealizowanych projektów.

    ZawBud obecny jest na rynku od 1997 r. W pierwszych latach działalności, aktywność firmy koncentrowała się przede wszystkim na pracach ogólnobudowlanych i remontowych.  Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały jednak szybkiemu rozwojowi firmy. Przedsiębiorstwo zmieniło zakres swojej działalności z obiektów mieszkalnych na hale drobiarskie. Obecnie ZawBud posiada na swoim koncie wiele różnorodnych projektów, ferm drobiarskich, hal przemysłowo-handlowych.

    Nasza firma zatrudnia blisko 50 wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej. Ich fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz posiadane uprawnienia gwarantują wysoką jakość realizowanych projektów.

    W swojej działalności przedsiębiorstwo ZawBud kieruje się przede wszystkim dbałością o najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od kilkunastu lat zasady pozwalają firmie z powodzeniem realizować nawet bardzo wymagające projekty.